کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی در Telegram

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی در Telegram - یاشار عزیزی

فهرست مطالب

اگر به دنبال بهترین کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی هستید مطالعه ی این مقاله از وبسایت یاشار عزیزی را از دست ندهید. امروزه با مورد توجه قرار گرفتن ارزهای دیجیتال بسیاری از افراد دارایی‌های اضافی خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده اند. بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی اما همه‌ی افراد از زمان کافی برای یادگیری ارز دیجیتال برخوردار نمی باشند، به همین منظور با راهنمایی گرفتن از یک سری کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال که به وسیله افراد حرفه‌ای ایجاد شده است، سرمایه‌ی خود را مدیریت می‌کنند. بسیاری از این کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی رایگان نمی باشند و باید برای عضویت در آن‌ها و مورد استفاده قرار دادن سیگنال‌های آن هزینه‌ای را به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت نمایید.

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال ارز دیجیتال به عنوان نشانه‌ای  به منظور خرید یا فروش ارز دیجیتال با هدف به دست آوردن سود بیشتر می باشد. در واقع این سیگنال‌ها به وسیله افراد با تجربه و متخصصین حوزه‌ی ارز دیجیتال ارائه می‌شود. این افراد دارای تیمی قوی و متخصص هستند که روزانه ارزهای دیجیتال را مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار می دهند. برای افرادی که به تازه‌گی وارد این حرفه شده‌اند سخت است که همه‌چیز را به تنهایی ارزیابی کنند و تک به تک ارزها را تحلیل نمایند. این افراد می‌توانند با به کارگیری از کانال سیگنال کریپتو ارزهای پیشنهادی را ببینند و سپس خودشان آن‌ها را ارزیابی کنند. کانال‌های سیگنال‌ دهی بسیار مفید و کاربردی هستند اما بعد از اینکه در این گروه‌های ارز دیجیتال، ارزی پیشنهاد شد حتما سنجیده عمل کنید و 100% اعتماد نکنید؛ زیرا بازار ارزهای دیجیتال بازاری پر از نوسان و اتفاقات گوناگون می باشد.  

علت مهم بودن سیگنال‌ های ارز دیجیتال

مهم‌ترین مزیتی که کانال‌های سیگنال‌دهی ارز دیجیتال دارند این است که شما می‌توانید تحلیل‌های افراد متخصص و با تجربه را مورد استفاده قرار دهید. با استفاده از کانال‌های Vip ارز دیجیتال رایگان می‌توانید به نقاط ورود و خروج مناسب دست پیدا کنید و با کمترین ضرر و بیشترین سود در بازار ارز دیجیتال به فعالیت مشغول باشید.  

ویژگی کانال‌ های ارز دیجیتال

در ادامه با مهم ترین ویژگی های کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی آشنا می شوید.
 • کانال تلگرام سیگنال دهی باید از بخش سوابق برخوردار  باشد و در آن بخش سابقه‌ی کانال و میزان بازدهی آن را مشاهده و ارزیابی کنید.
 • در کانال‌های سیگنال دهی باید آموزش‌های کاربردی در اختیار اعضای آن گذاشته شود؛ مثل تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال.
 • در این کانال‌ها باید اخبار مربوط به ارز دیجیتال که بر روی پروسه بازار ارز دیجیتال اثرگذار است، به صورت مداوم در کانال قرار بگیرد.
 • سیگنال‌هایی که در این کانال‌ها گذاشته می شود فقط مربوط به کوین‌های ارزشمندی نظیر بیت کوین و اتریوم نباشد بلکه سایر آلت کوین‌ها هم در لیست سیگنال‌ها قرار بگیرد.
 • این کانال‌ها باید از پشتیبانی قوی و 24 ساعته برخوردار باشد تا اعضای آن بتوانند سوالات خود را بازگو کنند.

ویژگی کانال‌ های ارز دیجیتال

 • میانگین سود ماهانه این کانال‌ها که بهترین سیگنال‌های ارز دیجیتال را ارائه می‌دهند بیش از 80 درصد است.
 • به علت به کارگیری اکثر معامله‌گران ارز دیجیتال از تلگرام، این پلتفرم اجتماعی فضایی برای ارتباط این گروه شده است.
 • علاوه بر حضور تعداد زیادی از افراد این حوزه در تلگرام، این شبکه‌ی اجتماعی از قابلیت ها و کاربرد های ارزشمندی برخوردار است. در تلگرام شرایط ارسال عکس، فیلم، پیام صوتی، پیام صوتی و گفتگو با دیگران فراهم می باشد.
 • ابزارهایی که برای تحلیل ارز دیجیتال در تلگرام به کار گرفته می شود شامل گروه‌ها، کانال‌ها و ربات‌های تحلیلی است.
 •  بعضی از این کانال‌ها و گروه‌ها رایگان هستند اما بعضی دیگر به ازای عضویت در آن‌ها باید مبلغی را به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت نمایید.
 • هر فردی که کانال تلگرامی را به منظور ارائه سیگنال تاسیس می‌کند یک استراتژی معاملاتی خاصی را پیروی می کند.
استراتژی معاملاتی افراد مختلف و متخصصین ارز دیجیتال دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشد و شما باید قبل از عضویت در کانال‌های سیگنال دهی ارز دیجیتال استراتژی معاملاتی و تحلیلی آن را مورد ارزیابی قرار دهید و اگر با استراتژی و خط فکری شما همسو بود آن را دنبال کنید و در آن عضو شوید. بهترین کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی

کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی

 کانال تلگرام وال اسنیپر، یک کانال تلگرام کاملا رایگان است که ارائه دهنده تحلیل‌های روزانه‌ای به عنوان سیگنال به اعضای خود می باشد. در این کانال اطلاعات بازار ارزهای دیجیتال، اطلاعات مربوط به معاملات نهنگ‌ها و سیگنال‌هایی به منظور خرید و فروش به طور روزانه ارسال می‌شود تا کاربران آن ها را مورد استفاده قرار دهند.   از آنجایی که کانال تلگرام Altchica جهت انتشار سیگنال‌های ارزهای دیجیتال به خوبی مطرح شده است، در درجه اول برای معامله گران مشتاق ارزهای دیجیتال جذاب به حساب می آید. آلچیکا بیش از 10 هزار عضو دارد و همچنان در حال رشد است. این یکی از بزرگترین جوامع معامله گران و سرمایه گذارانی است که به طور فعال به دنبال به دست آوردن سود می باشند. این گروه از افراد سیگنال‌های منتشر شده در کانال را در عملیات تجاری مربوطه خود اجرا می‌کنند و کانال همچنان مشغول به فعالیت و رشد است. یک کانال فرعی VIP نیز در این کانال موجود است که اطلاعاتی را که برای تکمیل یک معامله لازم است، حتی برای کسانی که قبلاً تخصص معاملاتی کمی دارند یا اصلاً تخصص ندارند، منتشر می‌کند.   یکی از چیزهایی که بعضی مواقع باعث سردرگمی افراد می شود، این است که پول رایگان یک چیز واقعی در دنیای ارزهای دیجیتال است. این پول رایگان به عنوان airdrops شناخته می‌شود و شیوه ای به منظور تشویق مردم به شرکت در پروژه‌های بلاک چین است، زیرا بیشتر آنها به اثر شبکه متکی هستند. به این معنا است که هر چه افراد بیشتری از آن استفاده کنند، برای همه مناسب تر است. کانال‌های ایردراپ بسیاری موجود است، اما اینکه کدام از این پروژه‌ها به شما ایردراپ بدهد، قابل تشخیص نمی باشد. از همراهی شما عزیزان تا پایان محتوا کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال خارجی در سایت بی تی سی یاس متشکریم.